...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

З приводу

Число 38
Квітень11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Варто знати
    Думи мої...
    Поезія
    Не збагнути...
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Події
    А насправді...
    Між іншим
    Без коментарів
    Смішно й сумно
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Цікаво
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

Гірка правда про
ПИВО

Незважаючи на те, що пиво відоме вже давно, а хміль у Європі культивують приблизно 1000 років, дотепер немає ясности, як же діє цей «напій» на організм людини. З одного боку, у якихось книженціях можна зустріти цілі оди пиву, що закінчуються рекомендаціями вживати пиво вагітним жінкам, матерям, що годують, давати пиво дітям «для кращого сну», з іншого боку, головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко говорить: «Не СНІД, не туберкульоз загублять Московію, а пивний алкоголізм серед юного покоління». То де ж правда?

Пиво

У цій статті я не буду багато говорити про дію алкоголю, що входить до пива, а зупинюся на інших аспектах: розладах у статевій царині споживачів пива, присутності в ньому психоактивних і наркотичних речовин, наявності в пиві з’єднань, що супроводжують алкогольне бродіння, – «сивушних олій». На закінчення будуть розглянуті деякі соціальні й економічні аспекти вживання пива.

Давно було відзначено, що вживання спиртного призводить до фемінізації чоловіків і маскулінізації жінок, тобто в чоловіків з’являються деякі жіночі ознаки і розвивається імпотенція, а жінки стають більш «мужніми» – грубіє голос, характер, з’являється рослинність на обличчі. Серед усієї розмаїтості алкогольних виробів, доступних на даний момент, саме пиво робить найбільш негативний вплив на вміст статевих гормонів в організмі чоловіків і жінок. До суті цього явища офіційна наука впритул підійшла тільки в 1999 році. Виявилося, що в «шишечки» хмелю, які використовуються для додання пиву специфічного гіркуватого смаку, входить 8-пренілнарингенін (8-ПН) – речовина, що відноситься до класу фітоестрогенів («фіто» – рослина, «естроген» – жіночий статевий гормон).

Подібні з’єднання знаходять і в деяких інших рослинах, наприклад, у червоній конюшині, люцерні. Народна медицина давно знала про це явище, і тому пастухи ретельно стежили, аби худоба не споживала занадто багато таких рослин. У противному разі це грозить безплідністю, що і спостерігалося, наприклад, в Австралії при випасі овець винятково на червоній конюшині.

Однак слід зазначити, що 8-ПН перевершує за своєю гормональною силою всі інші фітоестрогени в 10–100 разів і наближається по активності до людського гормону – естрогену. Факт цей, починаючи з 1999 року, активно обговорюється в спеціалізованій науковій літературі, але для широкого кола читачів ця інформація залишається практично закритою.

Що дає пиво чоловіку? Чоловік, споживаючи пиво, істотно заміщає у власному організмі чоловічий гормон на жіночий. Раніш чоловічий гормон давав йому активність, вольові якості, прагнення до перемоги, бажання лідирувати, а тепер ми одержуємо безвладну, апатичну істоту середнього роду, здатну лише лежати на дивані і тупо дивитися у телевізор. Далі можуть з’явитися дратівливість і нервозність.

Фігура такої істоти теж міняється – розширюється таз, жир відкладається по-жіночому – на стегнах. М’язи живота слабшають і з’являється «пивний живіт». Розростаються грудні залози; тепер вони заплили жиром і теліпаються спереду, цікаво доповнюючи вигляд цього «чоловіка». За деякими даними у запущених випадках з цих грудей починає сочитися молозиво.

Серце, змушене щодня перекачувати зайву кількість рідини, що надходить з пивом, помітно збільшується в розмірах, його стінки стають більш тонким і в’ялими, зовні воно заростає жиром. Розвивається ішемічна хвороба серця і збільшується ризик інфаркту, фізичні навантаження переносяться усе важче й важче, з’являється задишка. Лікарі називають цей синдром «пивне» або «баварське» серце.

Усе більш проблематичним стає виконання чоловічих функцій, поступово розвивається імпотенція, потяг до жінки замінюється потягом до алкоголю. У такий спосіб підтверджуються слова першого рейхсканцлера Німеччини Бісмарка: «Від пива робляться ледачими, дурними й неспроможними».

Що дає пиво жінці? Жіночий організм працює складніше і витонченіше чоловічого, у ньому кожен місяць гормональне тло істотно міняється, і вторгнення в цей тонкий механізм уведенням фітоестрогенів або інших гормональних препаратів загрожує серйозними наслідками аж до безплідності (як в овець в Австралії). У нормальному стані організм жінки сам виробляє стільки естрогену, скільки їй у даний момент потрібно. Якщо жінка п’є пиво й у такий спосіб вводить у свій організм додаткову кількість жіночого гормону, то це може приводити, як показано в дослідах на пацюках, до збільшення матки, виділенню зайвого секрету і слизу у фалопієвих трубах, порушенню менструального циклу. Усе це ставить під питання придатність такої жінки для продовження роду.

Особливо сумно спостерігати дівчину з пляшкою пива в одній руці і сигаретою в іншій, що висить на якомусь хлопцю на очах у перехожих. Мимохідь відзначимо, що в тютюновому димі виявлений цілий спектр фітоестрогенів, а в чоловіків паління веде до імпотенції, що розвивається протягом 10–20 років.

Потрібно відзначити, що будь-яке спиртне веде до гормональних порушень у чоловіків і жінок, оскільки з часом алкоголь пригнічує функції і призводить до переродження тканин насінників, яєчників, надниркових органів і печінки, тобто органів, що регулюють гормональне тло людини. Але основний удар алкоголь наносить в мозок, убиваючи його клітини і порушуючи в першу чергу найтонші функції кори головного мозку. Таким чином, трохи спрощуючи проблему, можна сказати, що якщо людина хоче спочатку стати моральним виродком, а вже потім імпотентом, то він п’є горілку, а якщо віддає перевагу зворотній послідовності – спершу імпотенція і вже потім дебілізм, то п’є пиво. Нормальній людині ні пиво, ні горілка не потрібні.

Утім, чоловіків і жінок, що пристрастилися до пива, можна обнадіяти – назавжди розлучившись з цим пійлом, вони дадуть своєму організмові можливість відновити споконвічний гормональний статус і з часом зможуть повернути собі втрачене здоров’я. Тільки відмовитися від пива для таких людей часом буває дуже складно. Чому? Тут доречно знову згадати про хміль.

Іван КЛИМЕНКО, «Вічний скарб»