...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

Погляд

Число 39
Листопад 11009 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Повідомлення
    Вчення РУНВіри
    Погляд
    Думи мої...
    Відверто
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
  Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально!
    Цікаво
    З приводу
    А насправді...
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    А чули, що...
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка

 

До дискусії щодо єдиного варіанту зображень Знамена Дажбожого та інших символів

(Продовження теми. Початок тут)


АрииПрацюючи над втіленням у життя бачення єдиного варіанту зображень Знаку Дажбога, схематично зображеного в «СО» № 37, автору відкрився ряд причин такого «активного» обміну думок на цю тему:

– схематичне зображення не всим дає можливості повністю уявити вид пропонованого варіанту зображень знаку Дажбога;
– недостатньо обґрунтувано потребу введення єдиного варіанту зображень Знамена Дажбога;
– виникають підозри в амбітному намаганні автора виділитися з поміж сповідників РУНВіри в ущерб авторитету Учителя.

Вважаю, Учитель РУНВіри Лев Селенко на золотому символі РУНВіри – Знаку Дажбога, відзнаці рунтат і рунмам – символічно показав рух (під дією імпульсу сили Дажбога) носія символу в сторону Прави. Показав закодовано. Нахилом кінцівок полум’я-променів. А повний спектр барв сонячного світла закодовано зобразив сімома півперіодами довжини хвиль семи барв, у кожному з дванадцяти кущів полум’я-променів навколо Трисуття.

Упевнений, Лев Селенко не став пояснювати елементарні речі щодо кодового позначення напрямків руху носія символу до Прави – Дажбожих законів Буття. Думаю, був упевнений, що спостережливі сповідники РУНВіри самі побачать природну аналогію, що коли нести запалену свічку в одному напрямку, то полум’я свічки обов’язково нахилиться в протилежну руху сторону.

Ми, опанувавши знання Учителя, Пророка світового рівня Лева Силенка, мусимо прикладати зусилля, щоб рухатися в Майбутнє, гармонізоване звичаєвими законами, якими користувалися наші дохристиянські попередники. Щоб не зникнути з Арени Життя. І вектор зусиль має бути обов’язково означений. Означений символічно.

Досьогодні є громади рідновірів-силенкиян, у яких як духовні провідники, так і рядові сповідники РУНВіри байдужі до символічного означення руху по Праві – Дожбожих законах розвитку людства в гармонії з Природою. Бо на прапорі громади рух (відхиленням кінців) означений, наприклад, до Прави, а на Знаку Дажбога, розміщеному на столі, напрямок означений протилежний... Чому так? Тому що Знамена Дажбожі, виготовлені з використання кодів Учителя, мають конструктивну протилежність, яка проявляється в залежности від сторони, зверненої до зали.

Напевно такий стан (з кодовим позначенням програмового напрямку руху) означає, що код, яким користувався Л. Силенко виконав свою позитивну роль за життя Учителя. З початком інформаційної ери Водолія, вимоги до символів значно підвищені.

Враховуючи новітні вимоги, пропоную використовувати варіант, який: а) вбирає (охоплює) завдання, підняті Учителем; б) який має світоглядні, історичні та програмові елементи; в) який включає символічне доповнення, що вносить інформаційну ясність світоглядного характеру; г) який, нарешті, поліпшує естетичний вигляд прапора.

Повний спектр барв сонячного світла означений сімома променями різної довжини у кожному з дванадцяти кутів Зірки Оря. Рух у вічне Майбутнє (доки діє Сонячна система, в якій Земля поміщена Дажбогом) означений безперервними часовими елементами. Повне коло – це рік. Кожен кут Зірки Оря – це місяць сонячного календаря, винайденого осілими племенами, що займалися вирощуванням хліба на своїй Дажбогом даній землі.

Мага Віра – літопис Українського народу – повідомляє, що скитські племена мали не тільки географічні назви, а ще й фахові. Орачі (орії) вирощували злакові рослини, отримавши знання від Тата Оря. Знання Тата Оря, дані йому Дажбогом, лягли в основу сонячного календаря. Звідси й назва «Зірки Оря».

Сім променів у кожному куті мають багатозначний зміст: барви спектру сонячного світла; сім днів тижня; сім нот; сім чакр та інші ознаки, яких назви не всі знаю, але без яких немає життя, гармонізованого з Природою.

Розміщення золотого (жовтий колір, зверхній) Трисуття на синьому, блакитному (колір води) тлі, виражає світоглядні позиції й сучасників. Означає розуміння як Предків, так і сучасників, що гармонійне поєднання енергії астрального Вогню і Води дають життя рослинному, тваринному та мінеральному світам. Зелений колір між кутами Зірки Оря – рослинний світ. Коричневий – нерозривне кільце – мінеральний світ. Червоний – умовно теплокровний світ живих істот, до якого належить і людина – вищий рівень досягнень Творця.

Людина неявно відрізняється від тварин наявністю свідомости. Осіб з вихолощеною свідомістю називають духовними кастратами. Трисуття без видимої ознаки триєдности має називатися трирізне або Трисуття з вихолощеную триєдністю. По аналогії з раменністю Хреста.

Триєдине Трисуття з видимою ознакою триєдности, яке-має висоту будь-якої з бокових сторін рівну ширині, подібне квадрату. Воно включає програмовий елемент, що спрямовує зусилля народу на досягнення добробуту та могутности над рівнем сусідів, яких досягали Царські скити, керовані волхвами. Терен проживання, ареал скитських племен Геродот називав Скитський квадрат.

Також з письмово викладених тут міркувань, сподіваюсь, стане зрозуміло, чому сповідники РУНВіри мають мати жовто-синій прапор, а не синьо-жовтий.

З повагою до допитливих опонентів р. АРЕЙ